אודותינו

חברת אי איי אס הוקמה ע"י חיים איתן בשנת 2009 ונחשבת לאחת מן החברות המובילות בעולם בייצור ציוד טכנולוגי פורץ דרך וניהול תהליכי היגיינה בהתאמה אישית.

כשתכנסו לעולם של אי איי אס, תבינו כמה אנו מעריכים את המשימה שלנו: לייצר עבור הלקוחות שלנו תהליכי היגיינה מתקדמים באמצעות עבודת מחקר, פיתוח ויישום מדויקים.

החזון שלנו הוא להמציא, לפתח, לייצר ולספק פתרונות חדשניים עבור לקוחותינו לשיפור המערכות, לייעל תהליכים ולהפחית עלויות תפעוליות מבלי להתפשר על איכות, חדשנות או תקן.

תמונה חיים

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו הוא סיפור משפחתי, המחבר יחד ידע, מקצועיות, חזון, אנשים, רעיונות, ומעל הכל תשוקה אדירה להמציא, לפתח וליישם פתרונות בתחום ההיגיינה התעשייתית. זהו סיפורו של חיים איתן, בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה במחקר ופיתוח  בחברות המתקדמות בעולם, אשר החליט לקחת  את הידע הרב שצבר ולעזור למפעלים רבים לפתח, לנהל וליישם תהליכי  היגיינה מתקדמים. תחילה הצטרף חיים איתן כשותף חבר בצוות GEA גרמניה להקמת מפעל תנובה אלון תבור ומשם הכל כבר היסטוריה: אל חיים הצטרפה אשתו, טל, ויחד החליטו לפני כ-12 שנים, להקים חברה שתלווה מפעלים ותסייע להם לנהל תהליכי היגיינה מדויקים ומותאמים אישית.

פתרונות היגיינה
בהתאמה אישית

לקוחות אי איי אס  נהנים מפתרונות היגיינה  בהתאמה אישית, המספקים כיסוי מלא ומאפשרים יעילות גבוהה, עמידה בתקנים וסטנדרטים גבוהים של איכות הסביבה וחסכון משמעותי בהוצאות.

הלקוחות שלנו יודעים שהם יכולים לסמוך עלינו שנעשה הכל על מנת לעזור להם לנהל את תהליכי ההיגיינה במפעל שלהם בצורה המדויקת והמקצועית ביותר.

כמובילה בקטגוריית הפרימיום של כימיקלים, חברת אי איי אס הינה המייצגת הבלעדית של Calvatis GmbH, בעלי המותג Calgonit, הנחשבת כאחת הנחשבת כאחת מן החברות היצרניות המובילות ביותר בעולם, עם וותק של 75 שנה בייצור חומרי ניקוי למפעלים ודטרגנטים בקטגורית הפרמיום.  

השילוב המנצח של ידע וטכנולוגיה מתקדמת עם כימיקלים מהטובים בעולם  הופכים את אי איי אס לשחקן מרכזי בתחום ההיגיינה התעשייתית.

0
שנים ניסיון בניהול תהליכים
0
לקוחות מרוצים
0
ציוד ומוצרים טכנולוגיים

הפתרונות שלנו לאתגרי היגיינה בתעשיה

אייקון ירוק.png

החברות הנהנות משקט נפשי

מה הלקוחות אומרים עלינו?

לפני 8 שנים הגעתי לחברת EIS בעקבות המלצה לאחר שחיפשתי ספק לצנרת גמישה. החיבור עם חיים איתן היה מידי. אצל חיים מצאתי פתרונות למגוון צרכים של המחלבה החל מחומרי ניקוי, בניית תהליכי ניקיון, הדרכות היגיינה לעובדים וכלה בשירות טכני, ציוד מתקדם, ליווי צמוד תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. השירות של חיים הוא מקצועי ויסודי תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים קצרים. הוא אחראי ואכפתי, מלא סבלנות ובעל רמת שירות גבוהה. חיים תמיד עושה ככל יכולתו לפתור כל בעיה, במהירות וביעילות. אנו יכולים לפנות אליו בכל בעיה גדולה או קטנה והוא תמיד שם לסייע לנו בכל שעה. לחיים יש פתרונות יצירתיים לכל בעיה, החשיבה שלו תמיד "מחוץ לקופסא" תוך שיתוף פעולה מלא. מבחינתי, חברת EIS היא הבחירה הנכונה לשקט נפשי.
עמוס גואטה
מחלבת געש
ראשית אבטא את תחושתי ותחושת הצוות אותו אני מנהל לגבי חברת "E.I.S. תהליכים" וחיים איתן העומד בראשה- המילה הנרדפת לשיתוף פעולה פורה ומפרה. שיתוף הפעולה בין יקבי כרמל ל- "E.I.S. תהליכים" החל לפני כ- 8 שנים מיד עם הקמתה ע"י חיים איתן. תחילה, עיקר הרכש היה צנרת גמישה להולכת יין אבל במרוצת הזמן הבנתי שניתן להרחיב את הפעילות בזכות הניסיון והיכולת הטכנית הכמעט בלתי מוגבלת של חיים. נכון להיום החברה מספקת לנו ציוד טכני, ציוד ניקיון למפעלי מזון וכימיקלים ופתרונות לבעיות טכניות "כרוניות". מבחינתי, כך הייתי רוצה לעבוד מול כל הספקים- בשיתוף פעולה, הפריה הדדית, שקיפות ואמינות, והכי חשוב- ברמת שירות יוצאת מן הכלל, החל משירותי המשרד (הצעות מחיר וכו') וכלה בשירות הניתן לנו בשטח (בכל ארבעת היקבים שלנו). מחמם את הלב לראות, ללוות ולהתלוות בצמיחה כל כך יפה של חברה ישראלית צעירה ומרעננת. יישר כוח!!!
שאול אלקולומברה
מנהל הנדסה ואחזקה יקבי כרמל
פגשתי את חיים לפני כ- 5 שנים כאשר עבדתי בחברת טבע, במסגרת שיפור תהליכי ניקיון בחברה. פניתי לחיים עקב צורך בציוד לתהליכי הניקיון ומהר מאוד הבנתי שחיים יכול לתת לי פתרונות בכל ניהול תהליך ההיגיינה. לטבע היו דרישות בטיחות, איכות, רגולציה, GMP וחיים סיפק לנו פתרונות תוך שיתוף פעולה מלא. לא היתה בעיה שחיים לא יכול היה לפתור ואם היה לו ספק, הוא התייעץ עם מומחים בחו"ל, שלח דגימות למעבדה ולא ויתר עד שנמצא פתרון לבעיה. חיים רציני, לא "זורק דברים באוויר" עובד לפי תקנים מחמירים, ולא מקל ראש בבעיה קלה כבחמורה. לחיים יש ידע עצום, גמישות מחשבתית ומגוון פתרונות ללא גבולות. כאשר עברתי לעבוד בחברת אהבה, היה ברור לי שחיים עובר איתי, חיים נותן פתרונות הן בכימיקליים, הן בציוד והן בתכנון פרויקטים עבור החברה. הוא תמיד זמין עבורנו בכל שעה, פתוח לשמוע כל דרישה, מקצועי ויסודי מאוד. חברת EIS שמה את הלקוח במקום הראשון, איכות ושירות יוצא דופן.
אלכס ביקוב, מנהל יצור
אהבה - מעבדות ים המלח בע"מ

רוצים לוודא שאתם באמת מונעים זיהומים בפס הייצור?

יד אוחזת יהלום

מנהלי הפיתוח שלנו יגיעו
לפגישה אישית - מתנה!